Alarmnet - kontrola dostępu, telewizja przemysłowa, systemy kontroli dostępu, domofony, wideodomofony
Jesteś tutaj: Strona główna » Kontrola dostępu HID » Akcesoria HID do czytników i kart » Zestaw dystansowy do czytnika Signo...

Kategorie

Zgłoszenie serwisowe

Wypełnij formularz

Zestaw dystansowy do czytnika Signo 40/40K

Zestaw dystansowy do czytnika Signo 40/40K

40-K-10

Kategoria: Akcesoria HID do czytników i kart

Dostępność: zwykle w magazynie

Zestaw dystansowy 2,54 cm w kolorze czarnym umożliwiający ukrycie przewodów w instalacji natynkowej.

Produkty powiązane

Czytnik HID Signo 40 SEOS z klawiaturą

40KTKS-01-000000

Czytnik HID Signo 40 SEOS z klawiaturą

Kategoria: Czytniki HID Signo 13,56 MHz

HID Signo™ to najbardziej zaawansowana platforma czytników kontroli dostępu fizycznego firmy HID Global. Czytnik Signo 40K Seos obsługuje wyłącznie najbezpieczniejszą technologię na rynku - SEOS - karty SEOS i identyfikatory mobilne HID Mobile Access. Podświetlana klawiatura umożliwia zwiększenie bezpieczeństwa i stosowanie dwustopniowej autentykacji (karta + PIN). Signo 40K Seos jest przystosowany do instalacji zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń.  Szerokość czytnika umożliwia zainstalowanie go na puszkach elektrycznych. Dzięki obsłudze najbezpieczniejszych technologii zbliżeniowych jest doskonałym rozwiązaniem do nowych projektów kontroli dostępu. Standardowo czytnik pozwala na konfigurację komunikacji OSDP lub Wiegand.

Czytnik HID Signo 40 Smart

40TKS-02-000000

Czytnik HID Signo 40 Smart

Kategoria: Czytniki HID Signo 13,56 MHz

HID Signo™ to najbardziej zaawansowana platforma czytników kontroli dostępu fizycznego firmy HID Global. Czytnik Signo 40 Smart obsługuje szeroki zakresu technologii zbliżeniowych 13,56 MHz: Seos, iCLASS SE, iCLASS SR, iCLASS, MIFARE Classic SIO, MIFARE DESFire EV1/EV2 SIO, poświadczenia mobilne Seos (HID Mobile Access). Signo 40 Smart  jest przystosowany do instalacji zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń. Szerokość czytnika umożliwia zainstalowanie go na puszkach elektrycznych. Dzięki obsłudze najszerszego zakresu technologii zbliżeniowych 13,56 MHz jest idealnym wyborem dla osób poszukujących rozwiązania spełniającego obecne jak i przyszłe wymagania w systemach kontroli dostępu. Standardowo czytnik pozwala na konfigurację komunikacji OSDP lub Wiegand.

Czytnik HID Signo 40 Smart z klawiaturą

40KTKS-02-000000

Czytnik HID Signo 40 Smart z klawiaturą

Kategoria: Czytniki HID Signo 13,56 MHz

HID Signo™ to najbardziej zaawansowana platforma czytników kontroli dostępu fizycznego firmy HID Global. Czytnik Signo 40K Smart obsługuje szeroki zakresu technologii zbliżeniowych 13,56 MHz: Seos, iCLASS SE, iCLASS SR, iCLASS, MIFARE Classic SIO, MIFARE DESFire EV1/EV2 SIO, poświadczenia mobilne Seos (HID Mobile Access). Podświetlana klawiatura umożliwia zwiększenie bezpieczeństwa i stosowanie dwustopniowej autentykacji (karta + PIN). Signo 40K Smart  jest przystosowany do instalacji zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń. Szerokość czytnika umożliwia zainstalowanie go na puszkach elektrycznych. Dzięki obsłudze najszerszego zakresu technologii zbliżeniowych 13,56 MHz jest idealnym wyborem dla osób poszukujących rozwiązania spełniającego obecne jak i przyszłe wymagania w systemach kontroli dostępu. Standardowo czytnik pozwala na konfigurację komunikacji OSDP lub Wiegand.

Czytnik HID Signo 40 Standard

40TKS-00-000000

Czytnik HID Signo 40 Standard

Kategoria: Czytniki HID iCLASS/Prox wielosystemowe

HID Signo™ to najbardziej zaawansowana platforma czytników kontroli dostępu fizycznego firmy HID Global. Signo 40 Standard to najbardziej wszechstronny czytnik kart zbliżeniowych dostępny na rynku. Signo 40 Standard  jest przystosowany do instalacji zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń. Czytnik Signo 40 Standard jest gotowy do współdziałania z ponad 15 technologiami uwierzytelniającymi i jest doskonałym rozwiązaniem do przygotowania i łatwej migracji ze starszych technologii, na najnowsze i najbardziej bezpieczne. Standardowo czytnik pozwala na konfigurację komunikacji OSDP lub Wiegand.

Czytnik HID Signo 40K Standard z klawiaturą

40KTKS-00-000000

Czytnik HID Signo 40K Standard z klawiaturą

Kategoria: Czytniki HID iCLASS/Prox wielosystemowe

HID Signo™ to najbardziej zaawansowana platforma czytników kontroli dostępu fizycznego firmy HID Global. Signo 40K Standard to najbardziej wszechstronny czytnik kart zbliżeniowych z klawiaturą dostępny na rynku. Signo 40K Standard jest przystosowany do instalacji zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń. Czytnik Signo 40K Standard jest gotowy do współdziałania z ponad 15 technologiami uwierzytelniającymi i jest doskonałym rozwiązaniem do przygotowania i łatwej migracji ze starszych technologii, na najnowsze i najbardziej bezpieczne. Standardowo czytnik pozwala na konfigurację komunikacji OSDP lub Wiegand.

Wstecz

Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce Prywatności.

Trwa przetwarzanie danych ...