Alarmnet - kontrola dostępu, telewizja przemysłowa, systemy kontroli dostępu, domofony, wideodomofony
Jesteś tutaj: Strona główna » REGULAMINY I INFORMACJE

Kategorie

Zgłoszenie serwisowe

Wypełnij formularz

REGULAMINY I INFORMACJE

Zamówienie

Zakupów w naszym sklepie można dokonać:

 

  • umieszczając wybrane produkty w koszyku,
  • przysyłając zamówienie mailem na adres: sklep@alarmnet.com.pl

 

Ceny

Rabaty są widoczne po zalogowaniu. W celu uzyskania rabatu dla wybranej kategorii należy skontaktować się z Działem Handlowym.

 

Płatność

Po odebraniu zamówienia wyślemy do Państwa fakturę pro-forma celem opłacenia należności za zamówione produkty. Fakturę pro-forma wysyłamy dopiero gdy zamówione produkty są gotowe do wysyłki. Możliwe jest również zamówienie towarów za pobraniem. W takim przypadku należność za produkty i wysyłkę będzie trzeba uiścić kurierowi przy dostawie.

 

Dostawa

Przesyłka zostanie wysłana w terminie do 2 dni roboczych od wpłynięcia pieniędzy na konto. W przypadku płatności "Za pobraniem" przesyłka zostanie wysłana w terminie do 2 dni roboczych od telefonicznego potwierdzenia zamówienia. Możliwy jest odbiór zamówionych towarów bezpośrednio w siedzibie naszej firmy po uprzednim umówieniu telefonicznym.

 

Zastrzeżenia

W przypadku zamówienia towaru, którego stan uległ wyczerpaniu skontaktujemy się z Państwem informując o przewidywanym czasie dostawy, prosząc o potwierdzenie chęci realizacji zamówienia w dalszym terminie. W przypadku niektórych produktów sprowadzanych na zamówienie konieczne jest dokonanie przedpłaty przed przystąpieniem do realizacji zamówienia. Odesłanie treści zamówienia na adres zamawiającego w wyniku złożenia zamówienia za pomocą sklepu internetowego wykonywane jest automatycznie i służy wstępnej weryfikacji klienta oraz daje zamawiającemu możliwość sprawdzenia treści zamówienia. Zastrzegamy sobie możliwość odmowy realizacji zamówienia, po weryfikacji dokonanej przez pracownika firmy Alarmnet. W przypadku takiej decyzji klient będzie poinformowany o odmowie w ciągu 2 dni roboczych.

 

Regulamin sklepu

 

Tekst zgody na przetwarzanie danych osobowych

 

Formularz zwrotu towaru, konieczny do wystawienia faktury korygującej

Polityka prywatności

Wstecz

Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce Prywatności.

Trwa przetwarzanie danych ...