Alarmnet - kontrola dostępu, telewizja przemysłowa, systemy kontroli dostępu, domofony, wideodomofony
Jesteś tutaj: Strona główna » REGULAMINY I INFORMACJE

Kategorie

Zgłoszenie serwisowe

Wypełnij formularz

REGULAMINY I INFORMACJE

Zamówienie

Zakupów w naszym sklepie można dokonać:

 

  • umieszczając wybrane produkty w koszyku,
  • przysyłając zamówienie mailem na adres: sklep@alarmnet.com.pl
  • przysyłając zamówienie faxem pod numer 22 8338795

 

Płatność

Po odebraniu zamówienia wyślemy do Państwa fakturę pro-forma celem opłacenia należności za zamówione produkty. Fakturę pro-forma wysyłamy dopiero gdy zamówione produkty są gotowe do wysyłki. Możliwe jest również zamówienie towarów za pobraniem. W takim przypadku należność za produkty i wysyłkę będzie trzeba uiścić kurierowi przy dostawie.

 

Dostawa

Przesyłka zostanie wysłana w terminie do 2 dni roboczych od wpłynięcia pieniędzy na konto. W przypadku płatności "Za pobraniem" przesyłka zostanie wysłana w terminie do 2 dni roboczych od telefonicznego potwierdzenia zamówienia. Możliwy jest odbiór zamówionych towarów bezpośrednio w siedzibie naszej firmy po uprzednim umówieniu telefonicznym.

 

Zastrzeżenia

W przypadku zamówienia towaru, którego stan uległ wyczerpaniu skontaktujemy się z Państwem informując o przewidywanym czasie dostawy, prosząc o potwierdzenie chęci realizacji zamówienia w dalszym terminie. W przypadku niektórych produktów sprowadzanych na zamówienie konieczne jest dokonanie przedpłaty przed przystąpieniem do realizacji zamówienia. Odesłanie treści zamówienia na adres zamawiającego w wyniku złożenia zamówienia za pomocą sklepu internetowego wykonywane jest automatycznie i służy wstępnej weryfikacji klienta oraz daje zamawiającemu możliwość sprawdzenia treści zamówienia. Zastrzegamy sobie możliwość odmowy realizacji zamówienia, po weryfikacji dokonanej przez pracownika firmy Alarmnet. W przypadku takiej decyzji klient będzie poinformowany o odmowie w ciągu 2 dni roboczych.

 

Regulamin sklepu

 

Tekst zgody na przetwarzanie danych osobowych

Polityka prywatności

Wstecz

Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce Prywatności.

Trwa przetwarzanie danych ...