Alarmnet - kontrola dostępu, telewizja przemysłowa, systemy kontroli dostępu, domofony, wideodomofony
Jesteś tutaj: Strona główna » Kontrola dostępu HID » Czytniki biometryczne HID

Kategorie

Zgłoszenie serwisowe

Wypełnij formularz

Czytniki biometryczne HID

Czytniki biometryczne HID

więcej
Czytnik biometryczny HID Signo 25B

Czytnik biometryczny HID Signo 25B

25BNKS-10-000000

Kategoria: Czytniki biometryczne HID

Czytnik linii papilarnych Signo 25B jest częścią rozwiązań biometrycznych HID Global do kontroli dostępu fizycznego. Zaprojektowany do dwustopniowego uwierzytelniania z wykorzystaniem linii papilarnych i / lub identyfikatorów 13,56MHz oraz identyfikatorów mobilnych. Signo 25B oferuje doskonałą wydajność, z możliwością montażu na wąskiej powierzchni i wsparciem Seos® dla kontroli dostępu do pomieszczeń wymagających najwyższych zabezpieczeń. Jest przystosowany do instalacji zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń. Jest to udoskonalona wersja i następca czytnika iCLASS SE RB25F.

Jest to udoskonalona wersja i następca czytnika iCLASS SE RB25F.

Dostępność: na zamówienie
Czytnik biometryczny HID iCLASS SE RB25F

Czytnik biometryczny HID iCLASS SE RB25F

RB25FNK-00-0000-0000

Kategoria: Czytniki biometryczne HID

Czytnik linii papilarnych iCLASS SE RB25F jest częścią rozwiązań biometrycznych HID Global do kontroli dostępu fizycznego. Zaprojektowany do dwustopniowego uwierzytelniania z wykorzystaniem linii papilarnych i / lub identyfikatorów 13,56MHz oraz identyfikatorów mobilnych. iCLASS SE RB25F oferuje doskonałą wydajność, z możliwością montażu na wąskiej powierzchni i wsparciem Seos® dla kontroli dostępu do pomieszczeń wymagających najwyższych zabezpieczeń. Jest przystosowany do instalacji zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń.

 

Czytnik został zastąpiony przez HID Signo 25B (25BNKS-10-000000)

Dostępność: produkt został wycofany
Czytnik biometryczny HID iCLASS SE RKLB40 z klawiaturą

Czytnik biometryczny HID iCLASS SE RKLB40 z klawiaturą

928NFNTEKxxxx

Kategoria: Czytniki biometryczne HID

Czytnik iClass SE RKLB40 umożliwia wielostopniową autentykację w systemach konotroli dostępu. Odcisk palca w postacji danych cyfrowych jest zapisywany w pamięci karty zbliżeniowej iClass. W związku z tym nie ma konieczności przesyłania wzorca do czytników. Jest przystosowany do instalacji zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń.

Dostępność: na zamówienie

Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce Prywatności.

Trwa przetwarzanie danych ...