Alarmnet - kontrola dostępu, telewizja przemysłowa, systemy kontroli dostępu, domofony, wideodomofony
Jesteś tutaj: Strona główna » Dostęp logiczny

Kategorie

Zgłoszenie serwisowe

Wypełnij formularz

Dostęp logiczny

Dostęp logiczny

Systemy bezpieczeństwa informatycznego oraz fizycznego są współzależne i razem tworzą system ochrony przedsiębiorstwa. Coraz częściej identyfikator używany do otwierania drzwi służy jednocześnie jako składnik konieczny do zalogowania do systemu informatycznego. Niezależnie od tego, czy identyfikatorem jest zbliżeniowa karta plastikowa, odcisk palca czy identyfikator mobilny w smartfonie oferujemy odpowiednie rozwiązania HID pozwalające na zwiększenie bezpieczeństwa logowania do komputerów i dostępu do zasobów IT.

więcej
DigitalPersona Logon for Windows

DigitalPersona Logon for Windows

63208-L12-000

Kategoria: Dostęp logiczny

Wieloskładnikowe uwierzytelnianie HID DigitalPersona zmienia sposób, ochrony integralności cyfrowej przedsiębiorstw i organizacji. Wykracza poza uwierzytelnianie dwu- i wieloskładnikowe. Rozwiązanie to umożliwia wdrożenie optymalnego zestawu czynników uwierzytelniania zapewniając użytkownikom szybkie i bezpieczne logowanie do systemu Windows, a także dostęp do sieci VPN, sieci Web, urządzeń mobilnych i aplikacje w chmurze. Subskrybcja roczna.

Dostępność: na zamówienie
DigitalPersona Premium

DigitalPersona Premium

63213-L12-000

Kategoria: Dostęp logiczny

Wieloskładnikowe uwierzytelnianie HID DigitalPersona zmienia sposób, ochrony integralności cyfrowej przedsiębiorstw i organizacji. Wykracza poza uwierzytelnianie dwu- i wieloskładnikowe. Rozwiązanie to umożliwia wdrożenie optymalnego zestawu czynników uwierzytelniania zapewniając użytkownikom szybkie i bezpieczne logowanie do systemu Windows, a także dostęp do sieci VPN, sieci Web, urządzeń mobilnych i aplikacje w chmurze. 
Wersja Premium oprócz wszystkich funkcjonalności wersji Standard (Logon for Windows) umożliwia dodatkowo między innymi łatwe logowanie do Office 365 i Microsoft Azure oraz posiada Managera Haseł.

Subskrybcja roczna.

Dostępność: na zamówienie
Czytnik HID DigitalPersona 4500

Czytnik HID DigitalPersona 4500

50013-001-104

Kategoria: Dostęp logiczny

Czytnik linii papilarnych DigitalPersona 4500 to urządzenie peryferyjne USB idealne dla indywidualnych użytkowników komputerów stacjonarnych, a także użytkowników w środowiskach współdzielonych. Dzięki kompaktowej konstrukcji nie zajmuje wiele miejsca na biurku.

Dostępność: na zamówienie
Czytnik HID EikonTouch TC510

Czytnik HID EikonTouch TC510

TC510-A3-01

Kategoria: Dostęp logiczny

Pojemnościowy silikonowy czytnik linii papilarnych USB EikonTouch TC510 charakteryzuje się szerszymi możliwościami użytkowymi i trwałością, która idealnie nadaje się do środowisk o dużym natężeniu ruchu, takich jak aplikacje dla wielu użytkowników. Nowa kompaktowa konstrukcja poprawiła ergonomię ułożenia palca, zapewniając łatwość użytkowania. Czytnik posiada wizualną sygnalizację LED nad sensorem palca w celu bardziej intuicyjnego używania podczas zapisywania, przechwytywania i weryfikacji odcisków palców.

Dostępność: na zamówienie
Czytnik HID EikonTouch TC710

Czytnik HID EikonTouch TC710

TC710-A3-01

Kategoria: Dostęp logiczny

Pojemnościowy silikonowy czytnik linii papilarnych USB EikonTouch TC710 spełnia standardy FIPS 201 PIV i charakteryzuje się szerokimi możliwościami użytkowymi i wysoką trwałością. Nowa kompaktowa konstrukcja poprawiła ergonomię ułożenia palca, zapewniając łatwość użytkowania. Czytnik posiada wizualną sygnalizację LED nad sensorem palca w celu bardziej intuicyjnego używania podczas zapisywania, przechwytywania i weryfikacji odcisków palców.

Dostępność: na zamówienie
Czytnik HID DigitalPersona 5300

Czytnik HID DigitalPersona 5300

50019-001-102

Kategoria: Dostęp logiczny

DigitalPersona 5300 firmy HID Global to kompaktowy optyczny czytnik odcisków palców, który spełnia standardy FIPS 201 PIV i Mobile ID FAP 30. Czytnik zaprojektowano tak, aby spełniał wymagania środowisk o dużym natężeniu ruchu do identyfikacji obywateli oraz komercyjnej rejestracji i autentykacji na dużą skalę. Wyposażony w trwałą szybkę szklaną o stopniu ochrony IP64, która jest wysoce odporna na uszkodzenia chemiczne i fizyczne. DigitalPersona 5300 doskonale nadaje się do pracy w trudnych warunkach.

Dostępność: na zamówienie
Czytnik HID Lumidigm V-311

Czytnik HID Lumidigm V-311

V311-00-01

Kategoria: Dostęp logiczny

Czytniki linii papilarnych Lumidigm V-Series zapewniają najbardziej bezpieczną, wygodną i niezawodną technologię uwierzytelniania linii papilarnych na rynku. Zapewniając już uwierzytelnianie biometryczne dla ponad dwóch miliardów transakcji bankomatowych rocznie na całym świecie, seria V jest idealna do zastosowań w bankowości, opiece zdrowotnej i identyfikacji.

Dostępność: na zamówienie

Najczęściej zadawane pytania

DigitalPersona logon for Windows umożliwia logowanie przy pomocy: hasła, odcisku palca, hasła jednorazowego, PIN, karty stykowej, karty bezstykowej, powiadomienia Push, SMS, Bluetooth, klucza FIDO, pytań bezpieczeństwa oraz kombinacji wymienionych sposobów

DigitalPersona logon for Windows umożliwia logowanie jedno, dwu i trzyskładnikowe. Liczba składników koniecznych do zalogowania jest konfigurowana przez administratora systemu.

Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce Prywatności.

Trwa przetwarzanie danych ...