WIELOSENSOROWA KAMERA IP, 8MP 3MM
Panoramiczna kamera IP typu bullet z serii Advance, obiektywy stałoogniskowe 4 x 3,3 mm, rozdzielczość 8 MP przy 30 klatkach na sekundę, diody IR LED o zasięgu 30 metrów, poziomy kąt widzenia 180°. Zgodność ze standardem ONVIF (Profile S i Profile G). Funkcje analizy wideo: Wykrywanie zmiany sceny, Wykrywanie twarzy, Wykrywanie sabotażu wideo, Wykrywanie przekroczenia linii (rozróżnienie między ludźmi / pojazdami), Wykrywanie wejścia do / wyjścia z / wtargnięcia do obszaru (rozróżnienie między ludźmi / pojazdami), Liczenie ludzi / pojazdów on-line. Kompresja H.265 / H.264 / MJPEG, gniazdo SD (maks. 128 GB). Audio: 1 wejście, 1 wyjście. Alarmy: 1 wejście, 1 wyjście. Wodoodporna obudowa IP67 z odlewanego ciśnieniowo aluminium, zasilanie 12 VDC/PoE. Kompatybilne akcesoria: JBA-KA, CMA-KTBBA, WMA-KTBBA, PMA-A, AMA-A.
Dane techniczne
| Parametr/Funkcja | Wartość |
|---|---|
| Przetwornik | 4 x 1/2.8" CMOS Ultra Starlight Progressive Scan |
| Liczba efektywnych pikseli | 4096 x 1800 |
| Rozdzielczość | 4096 x 1800 ( 8MP) |
| Czułość | 0.03 (colour), 0.001 (B/W), 0 (B/W, led IR ON) |
| Zasięg oświetlacza IR | 30 m |
| Ogniskowa | 3.3 mm |
| Tryb dzień/noc | Tak |
| BLC | BLC, HLC |
| WDR | D-WDR |
| AWB | Auto |
| Strefy prywatności | 4 |
| Obudowa | stop aluminiowy |
| Protokoły sieciowe | DDNS, Comelit DNS, DHCP, FTP, HTTP, HTTPS, IPv4, IPv6, NTP, PPPoE, QoS, RTCP, RTP, RTSP, SMTP, TCP/IP, UDP, UPnP, IGMP, ICMP, SNMP, IEEE 802.1x, ONVIF - (Profile-S, Profile-G) |
| Zasilanie | PoE, 12VDC |
| Temperatura pracy | -30°C - 50°C |
| Wymiary | 96 x 159.7 x 288.4 mm |
| Waga | 2100 g |
