Alarmnet - kontrola dostępu, telewizja przemysłowa, systemy kontroli dostępu, domofony, wideodomofony
Jesteś tutaj: Strona główna » Kontrola dostępu Apollo » Kontrolery » Kontroler dla jednych drzwi z...

Kategorie

Zgłoszenie serwisowe

Wypełnij formularz

Kontroler dla jednych drzwi z lokalną bazą danych

Kontroler dla jednych drzwi z lokalną bazą danych

AIM-1SL

Kategoria: Kontrolery

Dostępność: zwykle w magazynie

Kontroler czytników AIM-1SL firmy Apollo zapewnia wydajność w systemach kontroli dostępu na całym świecie, wszędzie tam, gdzie konieczna jest wysoka niezawodność. Z pełną kontrolą sprzętową dla 1 drzwi może utrzymywać normalne funkcje w trybie off-line dzięki lokalnej bazie danych do 20 000 użytkowników kart / 7 000 zdarzeń lokalnych. Oznacza to, że można mieć pewność, że dostęp do obiektu nie zostanie zagrożony nawet w większości przypadków wystąpienia ekstremalnych warunków, a zapisane dane będą bezpiecznie przechowywane w pamięci do momentu przywrócenia komunikacji z kontrolerem systemu.

AIM-1SL łączy urządzenia drzwiowe (zamek, czujkę otwarcie, itp.) z jednym z kontrolerów serii AAN, zapewniając obsługę dla pełnej gamy typów czytników, w tym zbliżeniowych i biometrycznych. Obsługa do 8 formatów kart jednocześnie umożliwia mieszanie i dopasowywanie różnych typów czytników lub łatwą migrację na nowe typy kart.

Dzięki zaawansowanej technologii produkcji, Apollo uczynił AIM-1SL standardem dla obiektów wymagających wysokiego bezpieczeństwa takich jak elektrownie jądrowe, instalacje wojskowe i duże korporacje na całym świecie.

 

Podstawowe cechy AIM-1SL:

 

 
  • 1 lub 2 czytniki / 1 drzwi,
  • pamięć do 20 000 kart/ 7 000 zdarzeń
  • 2 wejścia (parametryzowane lub nie)
  • 2 wyjścia przekażnikowe
  • elementy przemysłowe (-40 do 85°C)
 

Plik PDF do pobraniaKarta katalogowa AIM-1SL

Produkty powiązane

Wstecz

Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce Prywatności.

Trwa przetwarzanie danych ...