KAMERA WIFI CUBE, 2MP 2.8MM
Kamera WiFi IP Cube z serii Advance, obiektyw stałoogniskowy 2,8 mm, rozdzielczość Full-HD @30 kl. Diody IR LED o zasięgu 10 metrów, zgodność z ONVIF, potrójne strumieniowanie. Kompresja H.264, H.265, MJPEG, detekcja ruchu, PIR, przekroczenie linii, wtargnięcie w obszar. Gniazdo microSD (maks. 128 GB). Wbudowany głośnik i mikrofon (dwukierunkowe audio). Alarmy: 1 wejście / 1 wyjście. Zasilanie 12 V / PoE.
Dane techniczne
| Parametr/Funkcja | Wartość |
|---|---|
| Przetwornik | 1/2.7" CMOS Ultra Starlight |
| Liczba efektywnych pikseli | 1920 x 1080 |
| Rozdzielczość | 1920x1080 (Full-HD 1080p) |
| Zasięg oświetlacza IR | 10 m |
| Ogniskowa | 2,8 mm |
| Tryb dzień/noc | Tak |
| BLC | BLC, HLC |
| WDR | D-WDR |
| AWB | Auto |
| Strefy prywatności | 4 |
| Obudowa | plastik |
| Protokoły sieciowe | DDNS, Comelit DNS, DHCP, FTP, HTTP, HTTPS, IEEE 802.11 b/g/n (Wi-Fi, 2.4GHz), IPv4, IPv6, NTP, PPPoE, QoS, RTSP, SMTP, UDP, UPnP, IEEE 802.1x, ONVIF - (Profile-S, Profile-G) |
| Zasilanie | PoE, 12VDC |
| Temperatura pracy | 0°C - 60°C |
| Wymiary | 108 x 71.7 x 30.1 |
| Waga | 140 g |
