KAMERA IP VANDALDOME 4MP 2.8MM
Wandalowa kamera IP z serii Advance o stopniu ochrony IK10. Idealna do wszystkich instalacji, w których kamera znajduje się w miejscu narażonym na ryzyko sabotażu lub uszkodzenia. Obiektyw stałoogniskowy 2,8 mm, rozdzielczość 4 MP przy 30 kl. Diody IR LED o zasięgu 20 metrów (SMART IR), zgodność z ONVIF (Profile S i Profile G). Funkcje analizy wideo: Detekcja zmiany sceny, Detekcja sabotażu wideo, Funkcja porzuconego/usuniętego obiektu, Mapa ciepła, Detekcja twarzy, Detekcja przekroczenia linii (rozróżnienie ludzi/pojazdów), Detekcja wejścia na obszar / wyjścia z obszaru / wtargnięcia na obszar (rozróżnienie ludzi/pojazdów), Zliczanie ludzi/pojazdów na linii i w obszarze, Analiza metadanych, Zakaz parkowania, Loitering, Usterka audio. WDR 120Db, kompresja H.265+/H.265/H.264+/H.264/MJPEG, gniazdo SD (maks. 256 GB). Audio: 1 wejście / wbudowany mikrofon. Wodoodporna obudowa IP66 z odlewanego ciśnieniowo aluminium, zasilanie 12 VDC / PoE IEEE802.3af. Kompatybilny z przeglądarkami: IE/Google Chrome/Edge/Firefox/Safari. Kompatybilne akcesoria: WMA-01A.
Dane techniczne
| Parametr/Funkcja | Wartość |
|---|---|
| Przetwornik | 1/3" CMOS Ultra Starlight |
| Liczba efektywnych pikseli | 2592x1520 |
| Rozdzielczość | 2592x1520 (4MP) |
| Czułość | 0.005 (colour), 0 (B/W, led IR ON) |
| Zasięg oświetlacza IR | 20 m |
| Ogniskowa | 2,8 mm |
| Tryb dzień/noc | Tak |
| BLC | BLC, HLC |
| WDR | WDR (120dB) |
| AWB | Auto |
| Redukcja szumów | 3D-DNR |
| Strefy prywatności | 4 |
| Protokoły sieciowe | DHCP, FTP, HTTP, HTTPS, IPv4, IPv6, QoS, RTSP, UDP, ONVIF |
| Zasilanie | PoE, 12VDC |
| Temperatura pracy | -30°C - 60°C |
| Wymiary | 130 x 110 x 59.8 mm |
| Waga | 380 g |
