Kamera IP Turret 8MP z podświetleniem
Kamera IP turret z serii Next, zmotoryzowany obiektyw 2,8–12 mm, rozdzielczość 8 MP 20 kl./s. Oświetlenie o zasięgu 50 metrów diodami IR LED (podczerwień) Smart IR, kompatybilna z ONVIF. Wbudowana sztuczna inteligencja. Funkcje analizy wideo: Wykrywanie przekroczenia linii (rozróżnienie ludzi/pojazdów), Wykrywanie wtargnięcia na obszar (rozróżnienie ludzi/pojazdów). WDR 120 Db, kompresja wideo H.265 / H.264 / MJPEG, gniazdo SD (maks. 256 GB). Dźwięk: 1 wejście / wbudowany mikrofon. Wodoodporna obudowa z odlewu aluminiowego IP67, zasilanie 12 VDC / PoE IEEE802.3af. Kompatybilny z przeglądarkami: IE/Google Chrome/Edge/Firefox/Safari. Kompatybilne akcesoria: JBA-TBBA, CMA-KTBBA, WMA-KTBBA, PMA-A, AMA-A, WMA-01A.

Dane techniczne
| Parametr/Funkcja | Wartość |
|---|---|
| Przetwornik | 1/3" CMOS Ultra Starlight |
| Liczba efektywnych pikseli | 3840x2160 |
| Rozdzielczość | 4K (8MP) |
| Czułość | 0,03 lux (kolor), 0 lux przy załączonym podświetleniu IR |
| Zasięg oświetlacza IR | 50 m |
| Ogniskowa | f2,8-12 mm motorzoom |
| Tryb dzień/noc | Tak |
| BLC | BLC |
| WDR | WDR (120dB) |
| AWB | Auto, ręczny |
| Redukcja szumów | 3D-DNR |
| Strefy prywatności | 4 |
| Dodatkowe funkcje | Smart IR, analityka video |
| Obudowa | stop aluminiowy |
| Prędkość przesyłu danych | 20 fps |
| Protokoły sieciowe | DHCP, FTP, HTTP, HTTPS, IPv4, IPv6, PPPoE, QoS, RTSP, UDP, ONVIF, RTMP |
| Temperatura pracy | -30º do +60ºC |
| Wymiary | ø 130,7 x 109,3 (D) mm |
| Waga | 460g |

