Kamera IP Turret 4MP z podświetleniem
Kamera IP turret ColorUP z serii Next, obiektyw 2,8 mm, rozdzielczość 4 MP 30 kl./s. Oświetlenie o zasięgu 30 metrów diodami IR LED (podczerwień) Smart IR, kompatybilna z ONVIF. Wbudowana sztuczna inteligencja. Funkcje analizy wideo: Wykrywanie przekroczenia linii (rozróżnienie ludzi/pojazdów), Wykrywanie wtargnięcia na obszar (rozróżnienie ludzi/pojazdów), Wykrywanie zmiany sceny, Wykrywanie sabotażu wideo, Wykrywanie nieostrego obrazu. WDR 120 Db, kompresja wideo H.265 / H.264 / MJPEG, gniazdo SD (maks. 256 GB). Dźwięk: 1 wejście / wbudowany mikrofon. Wodoodporna obudowa z odlewu aluminiowego IP67, zasilanie 12 VDC / PoE IEEE802.3af. Kompatybilny z przeglądarkami: IE/Google Chrome/Edge/Firefox/Safari. Kompatybilne akcesoria: JBA-TBBA, CMA-KTBBA, WMA-KTBBA, PMA-A, AMA-A, WMA-01A.

Dane techniczne
| Parametr/Funkcja | Wartość |
|---|---|
| Przetwornik | 1/3" CMOS Ultra Starlight |
| Liczba efektywnych pikseli | 2560x1440 |
| Rozdzielczość | 2560x1440 (4MP) |
| Czułość | 0,0005 lux (kolor), 0 lux przy załączonym podświetleniu IR |
| Zasięg oświetlacza IR | 30 m |
| Ogniskowa | f2,8 mm |
| Tryb dzień/noc | Tak |
| BLC | BLC, HLC |
| WDR | WDR (120dB) |
| AWB | Auto |
| Redukcja szumów | 3D-DNR |
| Strefy prywatności | 4 |
| Dodatkowe funkcje | Smart IR, analityka video |
| Obudowa | stop aluminiowy |
| Protokoły sieciowe | DHCP, FTP, HTTP, HTTPS, IPv4, IPv6, PPPoE, QoS, RTSP, UDP, ONVIF |
| Zasilanie | PoE, 12 VDC |
| Temperatura pracy | -30º do +60ºC |
| Wymiary | ø 95,7 x 108 (W) mm |
| Waga | 460g |

