KAMERA IP TURRET 4MP 2.8-12MM
Kamera obrotowa IP z serii Advance, obiektyw 2,8-12 mm z silnikiem, rozdzielczość 4 MP przy 30 klatkach na sekundę, obsługiwana funkcja wysokiej częstotliwości odświeżania (2 MP przy 60 klatkach na sekundę). Diody IR LED o zasięgu 50 metrów (Smart IR), zgodność z ONVIF (Profile S i Profile G). Funkcja wysokiej częstotliwości odświeżania (60 kl./s) jest obsługiwana tylko przez rejestratory NVR z serii 32/64/128 ch Advance. Funkcje analizy wideo: Wykrywanie zmiany sceny, Funkcja porzuconego/usuniętego obiektu, Mapa ciepła, Wykrywanie twarzy, Wykrywanie sabotażu wideo, Wykrywanie przekroczenia linii (rozróżnienie ludzi/pojazdów), Wykrywanie wejścia do / wyjścia z / wtargnięcia do obszaru (rozróżnienie ludzi/pojazdów), Zliczanie ludzi/pojazdów na linii i w obszarze, Analiza metadanych, Brak parkowania, Loitering, Usterka audio. WDR 120Db, kompresja H.265+/H.265/H.264+/H.264/MJPEG, gniazdo SD (maks. 256 GB). Audio: 1 wejście, wbudowany mikrofon. Wodoodporna obudowa IP67 z odlewanego aluminium, zasilanie 12 VDC / PoE IEEE802.3af. Kompatybilny z przeglądarkami: IE/Google Chrome/Edge/Firefox/Safari. Kompatybilne akcesoria: JBA-TVA, CMA-TVA, WMA-TVA, PMA-A, AMA-A, WMA-02A.
Dane techniczne
| Parametr/Funkcja | Wartość |
|---|---|
| Przetwornik | 1/3" CMOS Ultra Starlight |
| Liczba efektywnych pikseli | 2592x1520 |
| Rozdzielczość | 2592x1520 (4MP) |
| Czułość | 0.005 (colour), 0 (B/W, led IR ON) |
| Zasięg oświetlacza IR | 50 m |
| Ogniskowa | 2,8-12 mm |
| Tryb dzień/noc | Tak |
| BLC | BLC, HLC |
| WDR | WDR (120dB) |
| AWB | Auto |
| Redukcja szumów | 3D-DNR |
| Strefy prywatności | 4 |
| Protokoły sieciowe | DDNS, Comelit DNS, DHCP, FTP, HTTP, HTTPS, IPv4, IPv6, NTP, PPPoE, QoS, RTSP, SMTP, UDP, UPnP, SNMP, IEEE 802.1x, ONVIF - (Profile-S, Profile-G), RTMP |
| Zasilanie | PoE, 12VDC |
| Temperatura pracy | -30°C - 60°C |
| Wymiary | 130 x 110 mm |
| Waga | 670 g |
