Elektrozaczep standardowy, niskoprądowy
Elektrozaczep standardowy effeff , 12V DC
Dane techniczne
| Parametr/Funkcja | Wartość |
|---|---|
| Zasilanie | 12V DC |
| Pobór prądu | 270 mA |
| Tryb pracy | NC (normalnie zamknięty) |
| Siła trzymania | 3 500 N (352 kg) |
| Regulacja zapadki | tak |
| Charakterystyka | uniwersalny, symetryczny |
| Temperatura pracy | -15°C - +40°C |
| Wymiary | 75 x 20,5 x 28 mm |
