Alarmnet - kontrola dostępu, telewizja przemysłowa, systemy kontroli dostępu, domofony, wideodomofony
Jesteś tutaj: Strona główna » Depozytory kluczy » Elektroniczny depozytor kluczy

Kategorie

Zgłoszenie serwisowe

Wypełnij formularz

Elektroniczny depozytor kluczy

Elektroniczny depozytor kluczy

SAIKKey

Kategoria: Depozytory kluczy

Dostępność: na zamówienie

SaikKey to depozytor, który pozwala zarządzać pojedynczymi kluczami lub całymi pękami kluczy. Urządzenie może pracować niezależnie lub w powiązaniu z systemem kontroli dostępu.
Uprawnienia dostępu do ściśle określonych kluczy są nadawane przez administratora systemu, analogicznie jak się to dzieje w przypadku systemu kontroli dostępu. Uprawnienia mogą zostać przydzielone w odpowiednich przedziałach czasowych. Do otwierania depozytora i pobierania kluczy używane są te same karty co do otwierania drzwi.
Depozytor kluczy został zaprojektowany sposób umożliwiający łatwe zarządzanie z zachowaniem optymalnej ochrony zawartości.
Klucze przechowywane są na brelokach umieszczonych w specjalnych otworach. Depozytor chroni je przed osobami niepowołanymi. Klucze przymocowane są do breloków za pomocą dedykowanych kłódek.
Każdy brelok posiada indywidualny identyfikator elektroniczny.
Każde pobranie klucza lub pęku kluczy oraz zwrot do depozytora są rejestrowane w bazie danych. Możliwe jest generowanie raportów, według wybranych kryteriów.
Urządzenie, w zależności od wersji może chronić od 1 do 300 breloków z kluczami i jest doskonałym uzupełnieniem systemu kontroli dostępu.
Wszystkie depozytory kluczy z naszej oferty są zgodne z najnowszymi wymaganiami RODO.

Produkty powiązane

Wstecz

Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce Prywatności.

Trwa przetwarzanie danych ...